HAKKIMIZDA

1970 yılında Av. Prof. Dr. Yüksel Ersoy tarafından kurulan Ersoy Hukuk Bürosu, Türkiye’de yerel ve uluslararası özel hukuk ve ticaret hukuku alanında faaliyet gösteren, özellikle ortak girişimler, konsorsiyumlar dahil her türlü şirket kurma ve özel ya da kamusal sözleşme uygulamaları dava ve tahkim dahil alternatif çözüm yolları konularında uzmanlaşmış, etkin, adanmış, deneyimli ve saygın bir hukuk bürosudur.

Ersoy Hukuk Bürosu’nun şu andaki Yönetici Ortağı Görkem Ersoy, 1994 yılında Ankara Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1994-1997 yılları arasında İngiltere’nin Norwich kentindeki East Anglia Üniversitesi’nde hukuk eğitimi almıştır.

Ersoy Hukuk Bürosu, kurulduğundan bu yana, çok çeşitli yerel ve uluslararası girişimcilere ve çok uluslu şirketlere başarıyla hukuki danışmanlık yapmıştır.

Büromuz danışmanlık, uyuşmazlık çözümü, borç tahsilatı, birleşme ve devralmaların yanı sıra yeniden yapılandırma, borç ödemekte aciz hali ve iflas konularında da faaliyet göstermektedir.

Büro, kuruluşundan bu yana Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren Türk ve yabancı şirketlerin her düzeyde yasal olarak temsil edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca, Ersoy Hukuk Bürosu Türkiye’de bulunan yabancı büyükelçiliklerin Türk Hukuku ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamak için onlara danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

1000 +

Müvekkil

6

KİTAP

25 +

Uzmanlık Alanı

32

Makale

Ersoy Hukuk Bürosu, özellikle her türlü inşaat sözleşmelerinin, Türkiye içinde ve dışında alacak tahsilatını ve genel olarak hukuki ve ticari konulardaki tüm hukuki faaliyetlerin yönetimini optimize etmek için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunabilmektedir.

Ersoy Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ödenmemiş alacaklarını tahsil etmede daha büyük başarılar elde etmelerine, her duruma özel cevaplarla ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmalarına olanak sağlayan, zaman ve para kaybından kaçınmayı hedefleyen çok çeşitli yenilikçi stratejiler de sunabilmektedir.

Hizmetlerimiz, hem Türk hem de yabancı kişi ve şirketlerin ticari menfaatlerine sadece yerel sorunlarda değil, aynı zamanda Avrupa, Asya ve Amerika pazarlarında karşılaşılan çeşitli konularda da yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Farklı alanlardaki birçok profesyonelin özel uzmanlık ve birleşik katkılarını içeren kanıtlanmış bir uluslararası ilişkiler ağı, sorunların hızlı ve verimli bir şekilde ele alınmasını ve çözülmesini mümkün kılmaktadır.

Geçerli ve etkili olarak hukuk hizmetleri sağlamanın anahtarı, müvekkillerin ihtiyaçlarını anlama, bunları yasal ve ticari bağlamda yorumlama ve maliyet etkin, zamanında ve her şeyden önce anlaşılabilir çözümler sunma becerisidir. Sonuç, son derece yetenekli uzman avukatlardan oluşan adanmış bir ekip ve giderek artan sayıda memnun müvekkildir.

AVUKATLARIMIZ

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Prof. Dr. Yüksel ERSOY

Görkem
ERSOY

Cansel
ERSOY

Namık
KÖSEBALABAN